Falunap Patosfán 2010-07-26

Patosfa településen 2010. augusztus 14-én tartják az idei falunapot.

Patosfa településen 2010. augusztus 14-én tartják az idei falunapot, mely 14 órakor veszi kezdetét az Önkormányzat előtti parkban. A zenekedvelők musical, mulatós és operett előadásokat hallgathatnak, a fiatalok kispályás foci tornán vehetnek részt. A napot bál zárja. A szervezők szeretettel várnak minden érdeklődőt.


Vissza az előző oldalra